O nas

Nasza kadra to zespół naprawdę wyjątkowych specjalistów pełnych pasji i miłości do dzieci. W czasie naszych zajęć edukacyjnych i terapeutycznych nie wychowamy Waszych dzieci za Was, ale pomożemy im funkcjonować najlepiej, jak to tylko możliwe.

Nasza kadra

Katarzyna Kabzińska

psychotraumatolog, diagnosta, terapeuta

W ciągu roku szkolnego pomaga dzieciom i młodzieży w warszawskim gabinecie, a latem przekształca nasze obozy w terapeutyczne place zabaw. Uważa, że każda aktywność jest szansą na rozwijanie umiejętności społecznych. Dba, by zajęcia na obozie były nie tylko zabawą, ale też okazją do nauki i rozwoju. Jej supermocą jest umiejętność tworzenia bezpiecznej przestrzeni dla dzieci i młodzieży. Zawsze znajduje sposób, aby każde dziecko poczuło się ważne i docenione. Posiada zdolność do "czytania" emocji dzieci. Potrafi rozpoznać, co kryje się za ich zachowaniem, nawet jeśli same nie umieją tego wyrazić słowami.

Michał Krzyżak

nauczyciel, wychowawca, kierownik wypoczynku

W roku szkolnym prowadzi lekcje, a w wakacje zmienia się w kierownika pełnego przygód wypoczynku. Doskonały organizator pilnujący porządku. Jego miłość do sportu i talent do planowania sprawia, że każdy dzień jest pełen atrakcji, a nauka przeplata się z zabawą. Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi sprawiają, że jest ulubieńcem w każdej grupie wiekowej. Dzięki niemu odkrywanie supermocy to codzienność pełna porządku, radości i nowych umiejętności.

Artur Korol

organizator wypoczynku, fotograf

Informatyk z wykształcenia, a jego pasją jest jazda na rowerze. Marzył o posiadaniu kolekcji wysokiej jakości rowerów – co się spełniło. Z naszej wypożyczalni rowerów jesteśmy dumni. Rowery są lekkie, śliczne i łatwe w obsłudze, co czasem skutkuje tym, że musimy błagać dzieci, aby pozwoliły im na chwilę odpocząć 🙂 W Juvare zajmuje się kwestiami finansowymi i organizacyjnymi. Prowadzi również zajęcia z obsługi dronów oraz technik fotograficznych. Jeśli czas pozwoli, chętnie przyłączy się do wakacyjnych wycieczek rowerowych.

Justyna Brodzik-Glinkowska

prawnik

Energiczna pani mecenas, z powodzeniem prowadząca swoją praktykę prawną. Zawsze otwarta na ludzi, ich potrzeby i problemy, wykazuje się nie tylko gotowością do pomocy, ale również empatią i zrozumieniem dla najmłodszych. Jej praca nie ogranicza się do biura – jest aktywną uczestniczką debat i inicjatyw mających na celu poprawę losu dzieci w kontekście prawnym, jednocześnie kładąc silny nacisk na wsparcie rodziców i opiekunów: zarówno biologicznych, jak i zastępczych i adopcyjnych. Chętna do podejmowania wyzwań, nie boi się trudnych decyzji, co sprawia, że skutecznie walczy o prawa i dobrostan dzieci, zarówno w sądach, jak i poza nimi.

Pepe

pies

Więcej niż tylko pies – to najlepszy przyjaciel dzieci, z którymi pracujemy. Jego niesamowita intuicja pozwala mu doskonale odnajdywać się w środowisku terapeutycznym, gdzie jego obecność jest źródłem radości dla naszych podopiecznych. Pepe ma niezwykłą zdolność do rozpoznawania emocji dzieci, dzięki czemu efektywnie pomaga im zwalczać smutki i lęki, często bez potrzeby słów. Jego interakcje z dziećmi są nieocenione w nauce odpowiedzialności i empatii. Przez zabawę i codzienne czynności, Pepe uczy dzieci o wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Opinie i referencje

Letni obóz w Rajgrodzie dostarczył naszym dzieciom nie tylko wspaniałych wrażeń związanych z przyrodą, ale również cennych doświadczeń społecznych. Program tematyczny był starannie dobrany i rozbudowany, co pozwoliło naszym wychowankom poznać nowe pasje i zainteresowania. Ponadto, zimowy obóz terapeutyczny stanowił doskonałą okazję do wsparcia naszych Podopiecznych w ich wyzwaniach emocjonalnych i rozwoju osobistym. Chcielibyśmy podkreślić, że nasze dzieci wróciły z obu obozów zadowolone, pełne entuzjazmu, wzbogacone o nowe umiejętności, przyjaźnie oraz wspomnienia na całe życie.

POW INSPIRACJA Grodzisk Mazowiecki

Firma Centrum Diagnozy i Terapii JUVARE sumiennie i terminowo wywiązała się z obowiązków. Jej działania charakteryzowały się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań. Nasza współpraca przebiegła sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego rekomendujemy firmę Centrum Diagnozy i Terapii JUVARE, jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

COPOW Wałbrzych

Wybraliśmy dwa różne turnusy w Ośrodku Knieja w Rajgrodzie. Dzieci spędziły ten czas w otoczeniu zieleni, korzystały z zaplanowanych atrakcji. Wróciły do naszego „Domu pod Magnolią” wypoczęte i pełne wrażeń. To, co uważam za szczególnie cenne to indywidualne podejście do dzieci i dostosowywanie sposobów oddziaływań wychowawczych do możliwości dziecka. Dzięki temu możliwe było rozwiazywanie pojawiających się trudności z zachowaniem na bieżąco na terenie Ośrodka.

POW Dom pod Magnolią Gdynia

Mieliśmy pewne obawy, zanim zdecydowaliśmy się na współpracę z Juvare w zakresie organizacji letniego wypoczynku dla naszych podopiecznych. Obawy te okazały się bezpodstawne, ponieważ Centrum Juvare i Ośrodek Knieja w Rajgrodzie spełniły oczekiwania nasze oraz naszych dzieciaków. Podejście do dzieci o specyficznych potrzebach oraz dostosowanie wakacyjnych warunków do ich wymagań sprawiły, że nasi podopieczni spędzili w Rajgrodzie wyjątkowy czas. Co więcej, niektóre z dzieci zdecydowały się wydłużyć swój pobyt, co jest najlepszym potwierdzeniem jakości pracy Centrum Juvare

CAPOW Zambrów

Fundacja "Dom w Łodzi" udziela pozytywnej rekomendacji organizowanym przez Centrum Juvare feriom zimowym dla dzieci w Ośrodku Knieja w Rajgrodzie.Z dwójką podopiecznych Domu Dziecka dla Dzieci Chorych Fundacji "Dom w Łodzi" uczestniczyliśmy w zimowiskach terapeutycznych organizowanych przez Centrum Juvare. Bardzo dobrze wspominamy wyjazd – szczególnie zaangażowanie i dobrą energię osób prowadzących.

Fundacja Dom w Łodzi